UVP2AR47MDD1TA
NichiconNichicon
UVP2AR47MDD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVP2AR47MDD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UVP2AR47MDD1TA.pdf2.UVP2AR47MDD1TA.pdf
  • Mezua
UVP2AR47MDD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVP2AR47MDD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1037642 pcs Datuen fitxa 1.UVP2AR47MDD1TA.pdf2.UVP2AR47MDD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVP Ripple Current @ maiztasuna baxua 14mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 28mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose