UVP1J221MHD
NichiconNichicon
UVP1J221MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVP1J221MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UVP1J221MHD.pdf2.UVP1J221MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVP1J221MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVP1J221MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69377 pcs Datuen fitxa 1.UVP1J221MHD.pdf2.UVP1J221MHD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UVP Ripple Current @ maiztasuna baxua 575mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 862.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16134
UVP1J221MHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 220µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVP1J330MPD
UVP1J330MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 124877 pcs
Deskarga: UVP1J330MPD.pdf
RFQ
UVP1J221MHD1TN
UVP1J221MHD1TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL