UVP1J101MHD1TO
NichiconNichicon
UVP1J101MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVP1J101MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UVP1J101MHD1TO.pdf2.UVP1J101MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVP1J101MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVP1J101MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 215569 pcs Datuen fitxa 1.UVP1J101MHD1TO.pdf2.UVP1J101MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UVP Ripple Current @ maiztasuna baxua 320mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Bi-Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-12710-3 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose