UVK1V470MDD
NichiconNichicon
UVK1V470MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVK1V470MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UVK1V470MDD.pdf2.UVK1V470MDD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVK1V470MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVK1V470MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 378600 pcs Datuen fitxa 1.UVK1V470MDD.pdf2.UVK1V470MDD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVK Ripple Current @ maiztasuna baxua 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 260mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16447
UVK1V470MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF