UVK1V332MHD
NichiconNichicon
UVK1V332MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVK1V332MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UVK1V332MHD.pdf2.UVK1V332MHD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVK1V332MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVK1V332MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47835 pcs Datuen fitxa 1.UVK1V332MHD.pdf2.UVK1V332MHD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UVK Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.415A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-6065
UVK1V332MHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3300µF