UVK1H330MDD
NichiconNichicon
UVK1H330MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVK1H330MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UVK1H330MDD.pdf2.UVK1H330MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
UVK1H330MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVK1H330MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1801386 pcs Datuen fitxa 1.UVK1H330MDD.pdf2.UVK1H330MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVK Ripple Current @ maiztasuna baxua 125mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 250mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose