UVK1H2R2MDD
NichiconNichicon
UVK1H2R2MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVK1H2R2MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UVK1H2R2MDD.pdf2.UVK1H2R2MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
UVK1H2R2MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVK1H2R2MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2058127 pcs Datuen fitxa 1.UVK1H2R2MDD.pdf2.UVK1H2R2MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVK Ripple Current @ maiztasuna baxua 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 56mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 2.2µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVK1H221MPD1TD
UVK1H221MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 611082 pcs
Deskarga: UVK1H221MPD1TD.pdf
RFQ
UVK1H330MDD1TA
UVK1H330MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 2100970 pcs
Deskarga: UVK1H330MDD1TA.pdf
RFQ
UVK1H2R2MDD1TA
UVK1H2R2MDD1TA
deskribapena: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL