UVK1E103MHD
NichiconNichicon
UVK1E103MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVK1E103MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UVK1E103MHD.pdf2.UVK1E103MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVK1E103MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVK1E103MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28149 pcs Datuen fitxa 1.UVK1E103MHD.pdf2.UVK1E103MHD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UVK Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.22A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 10000µF eskaerak General Purpose