UVK1E102MPD
NichiconNichicon
UVK1E102MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVK1E102MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UVK1E102MPD.pdf2.UVK1E102MPD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVK1E102MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVK1E102MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 191162 pcs Datuen fitxa 1.UVK1E102MPD.pdf2.UVK1E102MPD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UVK Ripple Current @ maiztasuna baxua 860mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 989mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16109
UVK1E102MPD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVK1E103MHD
UVK1E103MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10000UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 28149 pcs
Deskarga: UVK1E103MHD.pdf
RFQ
UVK1E102MPD1TD
UVK1E102MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL