UUJ1H331MNQ6ZD
NichiconNichicon
UUJ1H331MNQ6ZD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUJ1H331MNQ6ZD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Fitxak: 1.UUJ1H331MNQ6ZD.pdf2.UUJ1H331MNQ6ZD.pdf3.UUJ1H331MNQ6ZD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
280 pcs
  • Mezua
UUJ1H331MNQ6ZDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUJ1H331MNQ6ZD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UUJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 440mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tray Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF