UUJ1H221MNQ1MS
NichiconNichicon
UUJ1H221MNQ1MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUJ1H221MNQ1MS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Fitxak: 1.UUJ1H221MNQ1MS.pdf2.UUJ1H221MNQ1MS.pdf3.UUJ1H221MNQ1MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150 pcs
300 pcs
750 pcs
1050 pcs
3750 pcs
  • Mezua
UUJ1H221MNQ1MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUJ1H221MNQ1MS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UUJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 320mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak 493-17484-2
UUJ1H221MNQ1MS-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose