UUG2D470MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUG2D470MNQ1ZD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUG2D470MNQ1ZD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 200V SMD
Fitxak: 1.UUG2D470MNQ1ZD.pdf2.UUG2D470MNQ1ZD.pdf3.UUG2D470MNQ1ZD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
UUG2D470MNQ1ZDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUG2D470MNQ1ZD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 200V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UUG Ripple Current @ maiztasuna baxua 415mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tray Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF