UUG2D330MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUG2D330MNQ1ZD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUG2D330MNQ1ZD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 200V SMD
Fitxak: 1.UUG2D330MNQ1ZD.pdf2.UUG2D330MNQ1ZD.pdf3.UUG2D330MNQ1ZD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
350 pcs
  • Mezua
UUG2D330MNQ1ZDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUG2D330MNQ1ZD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 200V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UUG Ripple Current @ maiztasuna baxua 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 496mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tray
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose