UUD1H151MNR1GS
NichiconNichicon
UUD1H151MNR1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUD1H151MNR1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 50V SMD
Fitxak: 1.UUD1H151MNR1GS.pdf2.UUD1H151MNR1GS.pdf3.UUD1H151MNR1GS.pdf
  • Mezua
UUD1H151MNR1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUD1H151MNR1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UUD Ripple Current @ maiztasuna baxua 335mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 670mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 180 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF