UUD1H101MNL1GS
NichiconNichicon
UUD1H101MNL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUD1H101MNL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Fitxak: 1.UUD1H101MNL1GS.pdf2.UUD1H101MNL1GS.pdf3.UUD1H101MNL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UUD1H101MNL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUD1H101MNL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UUD Ripple Current @ maiztasuna baxua 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 300mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-2306-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 340 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose