UTT0J221MDD
NichiconNichicon
UTT0J221MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTT0J221MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UTT0J221MDD.pdf2.UTT0J221MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
UTT0J221MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTT0J221MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 411158 pcs Datuen fitxa 1.UTT0J221MDD.pdf2.UTT0J221MDD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UTT Ripple Current @ maiztasuna baxua 97.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 163mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 1.1 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UTT0J101MDD
UTT0J101MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 147412 pcs
Deskarga: UTT0J101MDD.pdf
RFQ
UTT0J221MDD1TA
UTT0J221MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL