UTT0J101MDD
NichiconNichicon
UTT0J101MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTT0J101MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UTT0J101MDD.pdf2.UTT0J101MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UTT0J101MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTT0J101MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147412 pcs Datuen fitxa 1.UTT0J101MDD.pdf2.UTT0J101MDD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UTT Ripple Current @ maiztasuna baxua 72mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 120mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16057
UTT0J101MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 2.1 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UTT0J221MDD
UTT0J221MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 411158 pcs
Deskarga: UTT0J221MDD.pdf
RFQ
UTT0J101MDD1TP
UTT0J101MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL