UTS1C470MDD
NichiconNichicon
UTS1C470MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTS1C470MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: UTS1C470MDD.pdf
  • Mezua
UTS1C470MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTS1C470MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4779 pcs Datuen fitxa UTS1C470MDD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UTS Ripple Current @ maiztasuna baxua 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 90mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UTS1E101MPD1TD
UTS1E101MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 318092 pcs
Deskarga: UTS1E101MPD1TD.pdf
RFQ
UTS1C470MDD1TE
UTS1C470MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL