UTS1C220MDD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTS1C220MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: UTS1C220MDD.pdf
  • Mezua
UTS1C220MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTS1C220MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5909 pcs Datuen fitxa UTS1C220MDD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UTS Ripple Current @ maiztasuna baxua 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 50mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose