USV1H0R1MFD1TE
NichiconNichicon
USV1H0R1MFD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USV1H0R1MFD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.USV1H0R1MFD1TE.pdf2.USV1H0R1MFD1TE.pdf
  • Mezua
USV1H0R1MFD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USV1H0R1MFD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 786157 pcs Datuen fitxa 1.USV1H0R1MFD1TE.pdf2.USV1H0R1MFD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series USV Ripple Current @ maiztasuna baxua 1mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 0.1µF eskaerak General Purpose