USV1E470MFD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USV1E470MFD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE
Fitxak: 1.USV1E470MFD1TE.pdf2.USV1E470MFD1TE.pdf
  • Mezua
USV1E470MFD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USV1E470MFD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 537999 pcs Datuen fitxa 1.USV1E470MFD1TE.pdf2.USV1E470MFD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series USV Ripple Current @ maiztasuna baxua 78mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 117mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
USV1H010MFD
USV1H010MFD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 281534 pcs
Deskarga: USV1H010MFD.pdf
RFQ
USV1E470MFD
USV1E470MFD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL