USP1E4R7MDD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USP1E4R7MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.USP1E4R7MDD1TE.pdf2.USP1E4R7MDD1TE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
USP1E4R7MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USP1E4R7MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 717782 pcs Datuen fitxa 1.USP1E4R7MDD1TE.pdf2.USP1E4R7MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series USP Ripple Current @ maiztasuna baxua 21mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 31.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose