USP1E470MDD1TD
NichiconNichicon
USP1E470MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USP1E470MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.USP1E470MDD1TD.pdf2.USP1E470MDD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
USP1E470MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USP1E470MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 695268 pcs Datuen fitxa 1.USP1E470MDD1TD.pdf2.USP1E470MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series USP Ripple Current @ maiztasuna baxua 87mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 130.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose