USL1V330MDD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USL1V330MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.USL1V330MDD.pdf2.USL1V330MDD.pdf3.USL1V330MDD.pdf
  • Mezua
USL1V330MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USL1V330MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6287 pcs Datuen fitxa 1.USL1V330MDD.pdf2.USL1V330MDD.pdf3.USL1V330MDD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series USL Ripple Current @ maiztasuna baxua 72mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 108mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose