USL1HR33MDD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USL1HR33MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.USL1HR33MDD.pdf2.USL1HR33MDD.pdf3.USL1HR33MDD.pdf
  • Mezua
USL1HR33MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USL1HR33MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4727 pcs Datuen fitxa 1.USL1HR33MDD.pdf2.USL1HR33MDD.pdf3.USL1HR33MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series USL Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.25mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 0.33µF eskaerak General Purpose