UPW2FR47MPD1TD
NichiconNichicon
UPW2FR47MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW2FR47MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 315V RADIAL
Fitxak: 1.UPW2FR47MPD1TD.pdf2.UPW2FR47MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
UPW2FR47MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW2FR47MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 315V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 736334 pcs Datuen fitxa 1.UPW2FR47MPD1TD.pdf2.UPW2FR47MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 315V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 11mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 17.6mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4728-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.47µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 0.47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPW2FR47MPD
UPW2FR47MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.47UF 20% 315V RADIAL