UPW2FR47MPD1TA
NichiconNichicon
UPW2FR47MPD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW2FR47MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 315V RADIAL
Fitxak: 1.UPW2FR47MPD1TA.pdf2.UPW2FR47MPD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UPW2FR47MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW2FR47MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 315V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 624324 pcs Datuen fitxa 1.UPW2FR47MPD1TA.pdf2.UPW2FR47MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 315V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 11mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 17.6mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 0.47µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose