UPW1E392MHD6
NichiconNichicon
UPW1E392MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1E392MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1E392MHD6.pdf2.UPW1E392MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
UPW1E392MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1E392MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56476 pcs Datuen fitxa 1.UPW1E392MHD6.pdf2.UPW1E392MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasun handia 3.635A @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-1844 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 16 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.240" (31.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3900µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3900µF