UPW1E390MDD6
NichiconNichicon
UPW1E390MDD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1E390MDD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1E390MDD6.pdf2.UPW1E390MDD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPW1E390MDD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1E390MDD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 365835 pcs Datuen fitxa 1.UPW1E390MDD6.pdf2.UPW1E390MDD6.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 200mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-1816
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 450 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 39µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 39µF eskaerak General Purpose