UPW0J682MHD1TN
NichiconNichicon
UPW0J682MHD1TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW0J682MHD1TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPW0J682MHD1TN.pdf2.UPW0J682MHD1TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPW0J682MHD1TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW0J682MHD1TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119438 pcs Datuen fitxa 1.UPW0J682MHD1TN.pdf2.UPW0J682MHD1TN.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.176A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.56A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12312-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 22 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 6800µF eskaerak General Purpose