UPW0J681MPD1TD
NichiconNichicon
UPW0J681MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW0J681MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPW0J681MPD1TD.pdf2.UPW0J681MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPW0J681MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW0J681MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 669805 pcs Datuen fitxa 1.UPW0J681MPD1TD.pdf2.UPW0J681MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 566.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 755mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11670-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 90 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 680µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose