UPM2A181MHD6
NichiconNichicon
UPM2A181MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM2A181MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UPM2A181MHD6.pdf2.UPM2A181MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
350 pcs
  • Mezua
UPM2A181MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM2A181MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 154004 pcs Datuen fitxa 1.UPM2A181MHD6.pdf2.UPM2A181MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.24A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 110 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 180µF