UPM2A180MED
NichiconNichicon
UPM2A180MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM2A180MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UPM2A180MED.pdf2.UPM2A180MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
UPM2A180MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM2A180MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 784193 pcs Datuen fitxa 1.UPM2A180MED.pdf2.UPM2A180MED.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 220mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 670 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 18µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 18µF