UPM1V680MED
NichiconNichicon
UPM1V680MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1V680MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1V680MED.pdf2.UPM1V680MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPM1V680MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1V680MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 180900 pcs Datuen fitxa 1.UPM1V680MED.pdf2.UPM1V680MED.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 370mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15795
UPM1V680MED-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 240 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1V561MHD6
UPM1V561MHD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 83027 pcs
Deskarga: UPM1V561MHD6.pdf
RFQ
UPM1V680MED1TA
UPM1V680MED1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL