UPM1V561MHD6
NichiconNichicon
UPM1V561MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1V561MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1V561MHD6.pdf2.UPM1V561MHD6.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPM1V561MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1V561MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 83027 pcs Datuen fitxa 1.UPM1V561MHD6.pdf2.UPM1V561MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.11A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.36A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15794
UPM1V561MHD6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 48 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 560µF eskaerak General Purpose