UPM1K150MED
NichiconNichicon
UPM1K150MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1K150MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 80V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1K150MED.pdf2.UPM1K150MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1800 pcs
  • Mezua
UPM1K150MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1K150MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 80V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 774434 pcs Datuen fitxa 1.UPM1K150MED.pdf2.UPM1K150MED.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 104mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 1.2 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 15µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 15µF