UPM1K121MHD6
NichiconNichicon
UPM1K121MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1K121MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 80V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1K121MHD6.pdf2.UPM1K121MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
350 pcs
  • Mezua
UPM1K121MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1K121MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 80V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 160346 pcs Datuen fitxa 1.UPM1K121MHD6.pdf2.UPM1K121MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 445mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 200 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 120µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 120µF eskaerak General Purpose