UPM1K100MED
NichiconNichicon
UPM1K100MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1K100MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 80V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1K100MED.pdf2.UPM1K100MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1800 pcs
  • Mezua
UPM1K100MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1K100MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 80V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 855096 pcs Datuen fitxa 1.UPM1K100MED.pdf2.UPM1K100MED.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 43mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 1.7 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose