UPM1J820MPD1TA
NichiconNichicon
UPM1J820MPD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1J820MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1J820MPD1TA.pdf2.UPM1J820MPD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
UPM1J820MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1J820MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 463325 pcs Datuen fitxa 1.UPM1J820MPD1TA.pdf2.UPM1J820MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 385mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 600mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 150 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 82µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1J820MPD1TD
UPM1J820MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 638007 pcs
Deskarga: UPM1J820MPD1TD.pdf
RFQ
UPM1J681MHD6TN
UPM1J681MHD6TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 58546 pcs
Deskarga: UPM1J681MHD6TN.pdf
RFQ
UPM1J820MPD
UPM1J820MPD