UPM1C272MHD6
NichiconNichicon
UPM1C272MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1C272MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1C272MHD6.pdf2.UPM1C272MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
UPM1C272MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1C272MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134397 pcs Datuen fitxa 1.UPM1C272MHD6.pdf2.UPM1C272MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.97A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.19A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 30 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2700µF