UPM1A472MHD
NichiconNichicon
UPM1A472MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1A472MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1A472MHD.pdf2.UPM1A472MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
UPM1A472MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1A472MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101930 pcs Datuen fitxa 1.UPM1A472MHD.pdf2.UPM1A472MHD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.17A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.42A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5590
UPM1A472MHD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 23 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4700µF eskaerak General Purpose