UPM1A471MPD6
NichiconNichicon
UPM1A471MPD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1A471MPD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1A471MPD6.pdf2.UPM1A471MPD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPM1A471MPD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1A471MPD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 180927 pcs Datuen fitxa 1.UPM1A471MPD6.pdf2.UPM1A471MPD6.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 535mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 670mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15702
UPM1A471MPD6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 130 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1A472MHD6
UPM1A472MHD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 83349 pcs
Deskarga: UPM1A472MHD6.pdf
RFQ
UPM1A472MHD6TN
UPM1A472MHD6TN
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 115311 pcs
Deskarga: UPM1A472MHD6TN.pdf
RFQ
UPM1A471MPD6TD
UPM1A471MPD6TD
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL