UPJ2A181MHD
NichiconNichicon
UPJ2A181MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ2A181MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ2A181MHD.pdf2.UPJ2A181MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPJ2A181MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ2A181MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82605 pcs Datuen fitxa 1.UPJ2A181MHD.pdf2.UPJ2A181MHD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 641mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 904mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5564
UPJ2A181MHD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 98 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ2A180MED1TD
UPJ2A180MED1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 854774 pcs
Deskarga: UPJ2A180MED1TD.pdf
RFQ
UPJ2A180MED
UPJ2A180MED
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 630328 pcs
Deskarga: UPJ2A180MED.pdf
RFQ
UPJ2A181MHD6TN
UPJ2A181MHD6TN
deskribapena: CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL