UPJ2A151MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ2A151MHD6TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ2A151MHD6TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ2A151MHD6TN.pdf2.UPJ2A151MHD6TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPJ2A151MHD6TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ2A151MHD6TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 247489 pcs Datuen fitxa 1.UPJ2A151MHD6TN.pdf2.UPJ2A151MHD6TN.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 635mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 917mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12096-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 120 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 150µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ2A150MED
UPJ2A150MED
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 675255 pcs
Deskarga: UPJ2A150MED.pdf
RFQ
UPJ2A180MED1TD
UPJ2A180MED1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 854774 pcs
Deskarga: UPJ2A180MED1TD.pdf
RFQ
UPJ2A151MHD
UPJ2A151MHD
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL