UPJ1A391MPD1TD
NichiconNichicon
UPJ1A391MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1A391MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1A391MPD1TD.pdf2.UPJ1A391MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
UPJ1A391MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1A391MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 910762 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1A391MPD1TD.pdf2.UPJ1A391MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 430mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-5001-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 220 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 390µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 390µF