UPJ1A391MPD1TA
NichiconNichicon
UPJ1A391MPD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1A391MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1A391MPD1TA.pdf2.UPJ1A391MPD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UPJ1A391MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1A391MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 952330 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1A391MPD1TA.pdf2.UPJ1A391MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 430mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 220 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 390µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 390µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ1A391MPD
UPJ1A391MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL