UPA1C472MHD6
NichiconNichicon
UPA1C472MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPA1C472MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UPA1C472MHD6.pdf2.UPA1C472MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
UPA1C472MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPA1C472MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72816 pcs Datuen fitxa 1.UPA1C472MHD6.pdf2.UPA1C472MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.244A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.64A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 25 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4700µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPA1C681MPD1TA
UPA1C681MPD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 333449 pcs
Deskarga: UPA1C681MPD1TA.pdf
RFQ
UPA1C471MPD1TD
UPA1C471MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 389205 pcs
Deskarga: UPA1C471MPD1TD.pdf
RFQ
UPA1C472MHD6TN
UPA1C472MHD6TN
deskribapena: CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Deskarga: UPA1C472MHD6TN.pdf
UPA1C472MHD
UPA1C472MHD