UPA1C392MHD
NichiconNichicon
UPA1C392MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPA1C392MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UPA1C392MHD.pdf2.UPA1C392MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
UPA1C392MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPA1C392MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96730 pcs Datuen fitxa 1.UPA1C392MHD.pdf2.UPA1C392MHD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.499A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.94A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5431
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 16 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 3900µF eskaerak General Purpose