UMW1HR22MDD1TP
NichiconNichicon
UMW1HR22MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMW1HR22MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UMW1HR22MDD1TP.pdf2.UMW1HR22MDD1TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UMW1HR22MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMW1HR22MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1133601 pcs Datuen fitxa 1.UMW1HR22MDD1TP.pdf2.UMW1HR22MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UMW Ripple Current @ maiztasuna baxua 2mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10373-2
493-10373-2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 0.22µF
eskaerak Audio
Produktu erlazionatuak
UMW1H4R7MDD
UMW1H4R7MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 278642 pcs
Deskarga: UMW1H4R7MDD.pdf
RFQ
UMW1HR22MDD
UMW1HR22MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL