UMW1HR22MDD
NichiconNichicon
UMW1HR22MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMW1HR22MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UMW1HR22MDD.pdf2.UMW1HR22MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2200 pcs
  • Mezua
UMW1HR22MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMW1HR22MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1209662 pcs Datuen fitxa 1.UMW1HR22MDD.pdf2.UMW1HR22MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UMW Ripple Current @ maiztasuna baxua 2mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 0.22µF eskaerak Audio
Produktu erlazionatuak
UMW1HR22MDD1TP
UMW1HR22MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL